Showcases

Background Image

Header Color

Content Color

BACK TO TOP

Aktualnie

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.

 

„BUDOWA WIATY REKREACYJNEJ WRAZ Z WYPOSAŻENIEM W REJONIE ZBIORNIKA WODNEGO INKULA” w II edycji Budżetu Obywatelskiego zajął 2 miejsce i tym samym został zakwalifikowany do projektów, które będą realizowane w roku 2016.

 

KILKA SŁÓW O PROJEKCIE: Projekt ma na celu budowę ogólnodostępnej wiaty grillowej wraz z wyposażeniem w okolicy zbiornika wodnego Inkula w Darłowie. 

 

Na zdjęciu prace, związane z realizacją projektu.

„KRAINA ZABAW PRZEDSZKOLAKA"  w II edycji Budżetu Obywatelskiego zajął 3 miejsce i tym samym został zakwalifikowany do projektów, które będą realizowane w roku 2016.

 

KILKA SŁÓW O PROJEKCIE: Projekt ma na celu doposażenie ogrodu przedszkolnego w nowoczesny i bezpieczny sprzęt do zabaw. Projekt realizowany na placu zabaw Przedszkola nr 2 w Darłowie.

 

Na zdjęciu jedna z zabawek zakupiona w ramach realizacji projektu.

 

„MURAL-NOWOCZESNA FORMA ATRAKCJI TURYSTYCZNEJ” w II edycji Budżetu Obywatelskiego zajął 4 miejsce i tym samym został zakwalifikowany do projektów, które będą realizowane w roku 2016.

KILKA SŁÓW O PROJEKCIE: Projekt ma na celu stworzenie malunku monumentalnego zwanego muralem na powierzchni frontowej ściany budynku położonego nad kanałem portowym w Darłowie.

 

Na zdjęciu prace, związane z realizacją projektu.

 

ZAKĄTEK RODZINNY OSIEDLA BEMA, w II edycji Budżetu Obywatelskiego zajął 5 miejsce i tym samym został zakwalifikowany do projektów, które będą realizowane w roku 2016.

KILKA SŁÓW O PROJEKCIE: Projekt ma na celu stworzenie nowoczesnego, przyjaznego  placu zabaw dla dzieci oraz miejsca dla rodziców na Osiedlu Bema.

 

Na zdjęciu montaż urządzeń w ramach realizacji projektu ZAKĄTEK RODZINNY OSIEDLA BEMA.

PROJEKT „NAUKOWY OGRÓD PEŁEN TAJEMNIC ” w II edycji Budżetu Obywatelskiego zajął 1 miejsce i tym samym został zakwalifikowany do projektów, które będą realizowane w roku 2016.

 

KILKA SŁÓW O PROJEKCIE: W ramach projektu w szkole podstawowej nr 3 przeprowadzone zostały zajęcia praktyczne dla dzieci, z zakresu tajników pogody, przyrody, ciekawostek związanych z roślinnością oraz naturą.

 

Na zdjęciu efekty realizacji projektu