Showcases

Background Image

Header Color

Content Color

BACK TO TOP

Aktualnie

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

BAZA PROJEKTÓW- BUDŻET OBYWATELSKI 2019

Czytaj więcej...

TRWA OCENA FORMALNO-MERYTORYCZNA

PROJEKTÓW

OGŁOSZENIE BAZY PROJEKTÓW DO GŁOSOWANIA

DO 14 SIERPNIA 2018 r.

Już od 15 czerwca 2018 roku będzie można składać projekty do Budżetu Obywatelskiego na rok 2019.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do składania swoich propozycji projektów, celem efektywnego wydawania wspólnych środków z lokalnego budżetu oraz budowania społeczeństwa obywatelskiego i wspólnoty społeczności lokalnej.
Projekty składać można do 17 lipca br.
Formularz zgłoszeniowy można pobrać w Urzędzie Miejskim w Darłowie- pokój nr 8, Biuro Podawcze, w godzinach pracy Urzędu lub pobrać bezpośrednio ze strony www.budzet.darlowo.pl oraz www.darlowo.pl

 

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest tutaj:

WERSJA WORD
WERSJA PDF


Wypełnione wnioski projektowe można składać wyłącznie drogą papierową, w Biurze Podawczym Urzędu Miejskiego w Darłowie lub Referacie Oświaty i Spraw Społecznych, pokój nr 8.
Ważne! Przed złożeniem propozycji projektowej konieczna jest konsultacja z odpowiednimi co do tematyki wniosku Referatami Urzędu Miejskiego.


Szczegółowe informacje na temat Budżetu Obywatelskiego: Urząd Miejski, Referat Oświaty i Spraw Społecznych, pokój nr 8 oraz strona internetowa www.budzet.darlowo.pl

 

 

W dniu 19.04.2018 r. w Ratuszu zebrał się 13-osobowy Zespół ds. Budżetu Obywatelskiego. Oprócz spraw proceduralnych związanych z ukonstytuowaniem się Zespołu, spotkanie miało charakter roboczy. Na podstawie opinii radcy prawnego okazało się, że w tegorocznym głosowaniu wezmą udział zamieszkujący w Darłowie, a nie tylko zameldowani. Mogą się więc pojawić karty wyboru wrzucane przez coraz większą ilość cudzoziemców zamieszkujących nasze miasto. Ponadto w Statucie BO pojawi się zapis o mobilnym punkcie do głosowania. Na jego potrzeby będzie zakupiony namiot, pod którym spokojnie będzie można zakreślić swoje typy i oddać głos.

A co do kalendarza poczynań Zespołu. Już w czerwcu rozpocznie się nabór wniosków, w lipcu przeprowadzona będzie ich weryfikacja, a przez wrzesień darłowianie będą mogli głosować na swoje propozycje.